Ольга Богомолець: «Наше завдання — знайти нових лідерів, які об’єднають країну на основі вічних цінностей: добра, справедливості, взаємоповаги»

Триває реєстрація на всеукраїнський захід «Школа Патріотів — Нові лідери єдиної країни», де молоді люди зможуть доєднатися до команди, яка змінить Україну на краще.

 Photo2аPhoto2Photo2

Кандидат у Президенти України Ольга Богомолець запрошує до команди нових лідерів — молодих, порядних, патріотичних людей, які хочуть пишатися своєю країною і готові працювати гідно та чесно. Ці люди сформують нову політичну силу та стануть основою зміни системи влади: перетворять стару, корумповану державну машину на прозору систему, що служить людині.

Ольга Богомолець оголошує унікальний захід — «Школа Патріотів — Нові лідери єдиної країни», який відбудеться 11 травня в Києві. «Основна мета проекту — привести у владу нову генерацію людей-державотворців», — говорить Ольга Богомолець. — «Привести не за гроші, не заради лобіювання олігархічних інтересів, а заради служіння Україні, заради зміни системи влади. Цей украй важливий захід започаткує створення й підготовку нової управлінської гвардії, здатної допомогти нашій країні після багатьох років тупцяння на місці через користолюбну олігархічну владу, піти вперед з тим, щоб стати успішною європейською державою, в якій хочеться жити, працювати, народжувати й ростити дітей».

 УВАГА!

Для участі в проекті необхідно зареєструватися за посиланням:

http://www.bogomolets.org.ua/index.php/ru/izbiratelnaya-kampaniya/158-delovaya-igra

 Під час заходу учасників навчать основам лідерства та цивілізованої управлінської боротьби: вмінню переконувати та доводити свою правоту, вмінню вести за собою інших та спільно працювати, розв’язувати завдання й учитись на помилках. Також буде сформована спільна картина світу, яка необхідна для взаєморозуміння й співробітництва нових лідерів країни.

Ті з учасників, які проявлять себе найкращим чином, увійдуть до складу нової політичної сили, що прийде у Верховну Раду на наступних парламентських виборах та буде пропорційно представляти всі регіони України.

Захід проходить під керівництвом найвідомішого фахівця з підготовки лідерів Володимира Тарасова, засновника Талліннської школи менеджерів (першої школи бізнесу на теренах колишнього Радянського Союзу), розробника інноваційних концепцій освіти та методик підготовки керівників, автора восьми бестселерів, що вийшли фантастичними тиражами. Мільйони людей по праву вважають Володимира Тарасова великим учителем життя.

«Кожен керівник потребує надійної та навченої команди. Коли різко зростає масштаб його діяльності, наявної команди виявляється недостатньо для ефективного управління», — вважає Володимир Тарасов. — «За цих умов керівнику необхідно підібрати й навчити нових людей. Від того, як швидко та вправно він це зробить, залежить його успіх у новій, більш масштабній та відповідальній соціальній ролі».

«Старі політики й чиновники повсякчас намагаються відновити й зберегти віджилу модель держави — бюрократичної, неповороткої, корумпованої. Нинішня влада отримала в спадок систему, що працює виключно на інтереси олігархічних кланів», — говорить Ольга Богомолець. — «Наше завдання: знайти й підготувати нових лідерів. Людей, які об’єднають країну на основі вічних цінностей: добра, справедливості, взаємоповаги. Де ж шукати лідерів, які вміють працювати в команді, можуть чітко формулювати свої думки, поставлять інтереси держави вище за власні? Впевнена, ми знайдемо їх серед молодих громадських активістів, підприємців, творчих працівників, молодих держслужбовців, які раніше не мали шансів пробитися».

 Приєднуйтесь до заходу «Школа патріотів — Нові лідери єдиної країни», якщо Ви бажаєте долучитися до роботи та прагнете змінити країну на краще!

 05 травня 2014, Київ

 Прес-служба кандидата на пост Президента України Ольги Богомолець

pressa.ua@yandex.ua

+38 (067) 760-99-29; +38 (063) 237-83-08

 

Sharing is caring!

2 thoughts on “Ольга Богомолець: «Наше завдання — знайти нових лідерів, які об’єднають країну на основі вічних цінностей: добра, справедливості, взаємоповаги»”

Send a Comment