Озеро Качине – тест на гідність

14915619_319510865100856_7008540995056143018_n

Сьогодні, 4 листопада Дарницький районий суд продовжить розгляд позову ТОВ «БК АЗУР ГРУП» проти зхисників озера Качине Бегаль Вікторії, Харчилава Тамари, Куценка Сергія і Миронюка Сергія. Позивач просить стягнути з відповідачів 200 000 грн. за пошкодження паркану та простой самоскидів, що засипали озеро Качине, яке розташоване на Позняках на розі вул. Здолбунівської і пр. Петра Григоренка.

Але якщо згадати всю скандальну історію навколо озера, то становиться зрозумілим, що цей позов – акт залякування за громадянську позицію з метою недопустити в майбутьному будь-яких акцій протесту громадян, які б завадили КП «Житлоінвестбуд-УКБ» побудувати замість озера бетонного монстра на 3 000 душ.

Давайте подивимось кого судять.

Вікторія Бегаль – мешканка Позняків, матір трьох дітей, яка в березні цього року вийшла на мирну акцію з метою врятувати улюблене місце прогулянок всіх дітей району. 19-20 квітня невідомими людьми спортивної статури було скоєно напад на учасників мирної акції, внаслідок чого декілька учасників постраждали. Серед них була і Вікторія. Вона отримала струс мозку та пошкодження спини. Вікторія разом з іншими потерпілими звернулась із заявами до правоохоронних органів Дарницького району, проте за півроку потерпілих ще жодного разу навіть не опитували.

Сергій Миронюк – воїн, який пройшов через війну на Сході, який дивився в обліччя смерті, захищаючи свою Батьківщину, а коли повернувся, став громадським активістом, щоб захищати права людини та приймати участь у демократичних перетвореннях свої країни.

Серігій Куценко – захисник природи, пацифіст, який звертався в усі можливі державні установи з проханням захистити природний об,єкт, але так і не був почутий. Наразі він очолив ГО «Озеро Качине» з метою втілювати проекти щодо покращення в цілому екологічної ситуації на Позняках.

Тамара Харчилава – правозахисник, яка вийшла на акцію із захисту озера Качине з метою недопустити порушення прав людини під час її проведення та захисту принципа верховенства прав, бо Водний кодекс України прямо забороняє знищувати будь-які водні об,єкти.

Далі звісно буде…Надто резонансна справа…Але вже 7 листопада 2016 року в КМДА, як заявили можновладці, питання озера Качине буде вирішено остаточно. І оскільки нашею державою досі керують дикуни, що тримають мільйони під матрацами, сподівань на те, що озеро Качине буде жити, мало…Не мають їх і екологічні захисники, які перед засіданням робочої групи по озеру Качине, проведуть об 11-30 7 листопада акцію протесту проти знищення озера Качине та проти будівельного терору у місті.

Одже, на одній чаші ваг гідність громадянина і предками надана природа, на інший – злидні і мільйони доларів під матрацом купки моральних дегенератів замість парків і озер…

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment