Підприємці закликають ліквідувати податкову міліцію

Починаючи з 22 квітня і по сьогоднішній день біля стін ДПІ Шевченківського району м. Києва проходить акція протесту під гаслом «Геть податкових пацюків!». Ініціаторами цього заходу стали підприємці, члени Торгово-промислової палати України, які потерпають від свавілля корумпованої податкової системи.

0fed05c8fddb71deccc88e2372fc44b3a0c0e39653a578d007802927e29bbc9f

За словами організаторів та учасників акції, на сьогоднішній день податківці цілеспрямовано знищують вітчизняний бізнес, виконуючи замовлення зацікавлених провладних осіб. Численні допити, безпідставні «показові» обшуки та сфальсифіковані кримінальні справи – саме такими методами діє податкова міліція, знищуючи бізнес, а разом із ним – всю економіку України.

Показово, що працівники ДПІ не раді протестувальникам. Мало того, що вони ніяк не коментують ситуацію, так ще й всіляко перешкоджають проведенню мирної акції (на яку, до речі, є дозвіл від КМДА). «Доблесні» податківці,  не дивлячись на все це,  провокують мітингарів: перекидають сміттєві баки на палатки, погрожують демонстрантам, заставляють місце протесту автомобілями та намагаються знищити реквізити акції.

Такі дії вкотре підтверджують «щурячу» натуру фіскалів. Проте організатори акції та мітингарі не здаються. Вони готові йти далі, щоб привернути уваги громадськості до насущних проблем підприємництва та добитися конструктивного діалогу з державними органами. Тому, 14 травня 2016 року об 11:00 підприємці зберуться на головній площі країни – Майдані Незалежності, щоб висловити недовіру податковій системі України та подати колективне звернення до перших осіб країни щодо ліквідації органу податкової міліції, як такий, що себе вичерпав.

Sharing is caring!

Send a Comment