Відомий аферист Дмитро Нагута вступив до лав ГО “Стоп-корупції”

Засновник фінансової піраміди «Хелікс» Дмитро Нагута вирішив боротися із корупцією. Так, це не жарт – людина, яка «кинула на гроші» тернополян і тисячі людей в Україні та закордоном, перейшла на «сторону добра».

Те, що він став одним із активістів ГО «Стоп корупції» хмельницький аферист дав зрозуміти, опублікувавши трохи більше години тому фото в мережі «Інстаграм» із загадковим підписом: «А вот тепер начнем!».

Цікаво, відомий шахрай тепер «здаватиме» собі подібних, чи почне із себе? Невідомо, що у Нагути на думці, але мотиви його, як мінімум викликають відчуття того, що в цій країні явно щось не так.

10262007_999499920063487_1561001715875964751_n

Координаторами проекту “Стоп корупції” є Роман Бочкала та Богдан Хмельницький. Як йдеться на офіційному сайті, “громадська організація «Стоп корупції» є неприбутковою незалежною організацією, що провадить журналістські розслідування і правозахисну діяльність з метою запобігання зловживанню владою, протидії корупції і сприяння демократичним перетворенням в Україні”.

…Якось не клеїться все це в цілісну картину: злодій, який накрав у людей шалені суми та разом із своїми поплічниками Романом Феликом і Богданом Воронцовим створювали в соцмережах видимість заможного райського життя на чиїсь останні гроші…і антикорупційна громадська організація. Що спільного?

-065

на фото: координатори ГО “Стоп корупції” Роман Бочкала та Богдан Хмельницький, по центрі – Дмитро Нагута.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment