Український напрямок політики США «зламала» адміністрація Трампа, – Йованович

Колишній посол США в Україні Марі Йованович заявила, що адміністрація Дональда Трампа, яка встановлює зовнішньополітичні «тіньові канали» і здійснює нападки на американських дипломатів, призвела до деградації американської дипслужби і «зламала» український напрямок політики США. Про це вона заявила під час відкритих слухань в Палаті представників, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Укринформ.

«Зовнішньополітична служба за кілька минулих років зазнала деградацію, оскільки нездатність керівництва Державного департаменту протистояти зовнішнім і корумпованим інтересам очевидно привела до зламу нашої політики на українському напрямку», – підкреслила Йованович.

У зв’язку з цим вона звернула увагу на зусилля кабінету Трампа задіяти «тіньовий канал» зовнішньої політики з Україною під керівництвом особистого адвоката президента Руді Джуліані, а також безпідставні атаки Білого дому проти неї. За її словами, це призводить до кризи в Державному департаменті. Вона підкреслила, що офіцери старшої і середньої ланки в Держдепі «думають над невизначеним майбутнім і йдуть» з відомства.

«Як наша система може вийти з ладу? Ось так, як іноземні та корумповані інтереси можуть маніпулювати нашим урядом», – заявила колишній глава посольства США в Україні, додавши, що це «грає на руку» автократам, таким як президент Росії Путін.

Нагадаємо, 15 листопада в Палаті представників пройшли публічні слухання з Йованович, яка свідчить у справі імпічменту президента США.

ДЖЕРЕЛО

Sharing is caring!

Send a Comment