В ГПУ пояснили, чому затримали чоловіка Анни Скороход зі «Слуги народу»

Затриманий Алякін отримав українське громадянство незаконно

Генпрокуратура прокоментувала затримання російського громадянина Олексія Алякіна, який є чоловіком нардепа від «Слуги народу» Анни Скороход.

«У четвер, 14 листопада, поліція затримала громадянина РФ, який перебуває в міжнародному розшуку для притягнення до кримінальної відповідальності за підозрою в шахрайстві в особливо великих розмірах. Питання про екстрадиційний арешт вирішується в судовому порядку. Екстрадиційну перевірку проводить прокуратура Києва, за її результатами буде зроблено висновок про відсутність або наявність обставин, які можуть перешкоджати видачі. Раніше даний громадянин намагався уникнути екстрадиції шляхом оформлення громадянства України, надавши міграційній службі неправдиві відомості», — йдеться в повідомленні служби в Facebook. Там нагадали, що Алякіна вже затримували в серпні 2018 року.

Олексій Алякін

Олексій Алякін

«В якості запобіжного заходу громадянина РФ тримали три місяці під вартою з метою екстрадиції до 8 листопада 2018 року, поки Новозаводський районний суд Чернігова не змінив своїм рішенням запобіжний захід на домашній арешт. Надалі 3 січня 2019 року домашній арешт був скасований через отримання громадянства України. Однак, рішення про отримання громадянства було двічі скасовано міграційною службою через надання неправдивих відомостей і підроблених документів», — йдеться в повідомленні.

11 листопада 2019 року розшук Алякіна був відновлений, в результаті чого він був затриманий.

Дивіться також коментар Юрія Романенка про ситуацію зі Скороход:

ДЖЕРЕЛО

Sharing is caring!

Send a Comment