Суд має повернути землі в прибережній смузі Канівського водосховища – прокуратура Київщини

У приватну власність незаконно передали 30 га земель водного фонду в Українці

Прокуратура Київщини подала позов до обласного господарського суду щодо визнання недійсною передачу у приватну власність 30 га земель водного фонду в Українці. Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури.

screenshot_1

«Установлено, що розпорядженням Обухівської районної державної адміністрації у 2008 році у приватну власність 15 громадян передано для ведення особистого селянського господарства земельні ділянки загальною площею 30 га з числа земель водного фонду, зокрема, за рахунок прибережної захисної смуги Канівського водосховища в адміністративних межах Української міської ради Обухівського району. У подальшому, цільове призначення вказаних земель було змінено на ведення індивідуального садівництва та на підставі ряду цивільно-правових угод набуто у власність приватною юридичної особою», – зазначено у повідомленні.

В прокуратурі наголосили, що вимогами Земельного та Водного кодексів України забороняється передача земель водного фонду із державної власності у приватну, а також садівництво в межах прибережних захисних смуг.

Раніше повідомлялося. що державі були повернені земельні ділянки, незаконно передані в користування товариствам, які пов’язують з Сергієм та Андрієм Клюєвими

Джерело: https://tsn.ua/ukrayina/prokuratura-v-sudi-vimagaye-povernuti-derzhavi-zemlyu-bilya-dnipra-pid-kiyevom-1117338.html

Sharing is caring!

Send a Comment