У Боярці мати дитини-інваліда судиться 4-й рік, щоб відновити своє законне право на земельну ділянку

Боротьба з чиновниками в Україні — це як ходіння по замкнутому колу: результату добитись вкрай важко, а часу, здоров’я та фінансів витрачається звичайними громадянами незміряно. В корумпованій країні більшість громадян так чи інакше стикаються з цим явищем, одна з них — жителька м. Боярки Київської області — Тимченко Марія Юріївна.

Ось конкретна ситуація: мати дитини-інваліда судиться 4-ий рік, щоб відновити своє законне право на земельну ділянку в м. Боярка. У випадку з її справою ми спостерігаємо суцільні маніпуляції з прогалинами в законодавстві. Також тут і схема на схемі — як то використання адмін. ресурсу; навмисний розділ ділянки на дві частини і таким чином подвоєння судових справ і відповідно розглядів і витрат на представлення інтересів; використання незаконного Рішення та Акта на землю (є порушена кримінальна справа з цього приводу, готується обвинувачення чиновнику Боярської міськради); поновлення розгляду справ  після рішень судів по надуманим причинам і подібне.

Так ось, якщо ви вважаєте, що вигравши суд першої інстанції, апеляцію та навіть отримавши ДВА рішення Верховного Суду (і цей же шлях пройшовши ще й по іншій частині ділянки), ви можете повернути належне вам майно — нічого подібного! В рішеннях судів чітко прописано — скасувати право власності за опонентами Марії Юріївни, визнати решту документів недійсними, зокрема договори купівлі-продажу (елемент схеми для затягування процесу), скасувати державну реєстрацію та скасувати кадастрові номери безпосередньо двох частин ділянки.

І якщо від Міністерства юстиції України таки вдалося добитись відповіді і офіційного повідомлення, що ними таки виконано частину рішення судів, а саме — скасовано право власності, то ось із Держгеокадастром України та їх підрозділами на обласному і місцевому рівнях все зовсім сумно. Марія Юріївна і в письмовому порядку зверталась до керівників Держгеокадастру всіх рівнів, і була на особистому прийомі у заступника керівника відомства, але всі як один дають то відмовки, то відписки. «Присвоїти» кадастровий номер виявляється можуть, а «скасувати» — ні. Вони ігнорують рішення судів.

У відчаї жінка змушена була звернутись до ряду Народних депутатів України, що також направляли депутатські звернення до Держгеокадастру з цього приводу. Але все безрезультатно: Держгеокадастру не реагує — кричуще беззаконня!

І ось, знову суд! Тепер вже позивач — Держгеокадастр в Київській області звертається до районного суду із заявою про роз’яснення рішення суду — як їм «скасувати» кадастровий номер. Це знову нове коло судових поневірянь для звичайного громадянина.

bezymyannyj2

Натепер – запрошуємо всіх небайдужих на засідання Києво-Святошинського районного суду 04.09.2018р., о 8:45 за адресою м. Київ, вул. Мельниченка, 1.

Наслідками корумпованості судів, правоохоронних органів і відсутності законодавства для повноцінної роботи антикорупційних інституцій є повна втрата довіри в людей до інституту держави як такої.

Про суть справи можна ознайомитись в телевізійних сюжетах:

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment