Львів’янин Іван Боровець пішов у кіно, а повернувся з проламаним черепом

А відомий український каратист, який вчинив це, може загриміти у в’язницю на вісім років

Львівському спортсмену, члену української національної збірної з карате Ярославу Горуні загрожує ув’язнення до восьми років за побиття відвідувача кінотеатру у торговому центрі Victoria Gardens у Львові.

Інцидент стався ще 2 травня, за 20 хв. до завершення фільму «Месники. Війна нескінченності», повідомляє ТСН.

 screenshot_1

Постраждалий 24-річний Іван Боровець розповів журналістам, що під час перегляду пояснював своїй дружині деякі моменти з фільму і через деякий час до нього обернувся чоловік з сусіднього ряду і сказав поводитись тихіше. Ця ситуація повторилася кілька разів і за 20 хв. до закінчення фільму Ярослав Горуна вдарив Боровця, якому робив зауваження, після чого той втратив свідомість.

https://www.youtube.com/watch?v=m3qm15EwfWk

Дружина постраждалого також заявила, що навіть після того, як її чоловік втратив свідомість, його продовжували бити. Пізніше медики виявили у Івана Боровця перелам лицьової кістки.

Ярославу Горуні офіційно повідомили про підозру в нанесенні умисного тяжкого ушкодження і навіть арештували на два місяці з правом внесення застави. Він уже сплатив призначену заставу у 105 тис. грн. і вийшов на волю.

За побиття відвідувача йому загрожує ув’язнення від п’яти до восьми років. Однак правоохоронці ще продовжують розслідування цього інциденту.

Зазначимо, 27-річний Ярослав Горуна неодноразово займав перші місця на чемпіонатах з карате, зокрема у 2016 та 2017 роках він ставав чемпіоном України у вазі 84+ кг. Він також є членом національної збірної команди України з карате, в складі якої мав взяти участь у чемпіонаті Європи у Сербії, який стартує сьогодні, 10 травня.

Джерело

Sharing is caring!

Send a Comment