Швидка допомога як засіб правосуддя у Голосіївському суді міста Києва (ВІДЕО)

25 січня 2020 року журналісти видання “Наша версія” відвідали Голосіїський районний суд міста Києва та судові засідання під головуванням судді Шкірая Миколи Івановича щодо розгляду клопотаннь про скасування арешту майна у справі №752/19045/17, провадження №1-кс/752/1256/20, №1-кс/752/1284/20, №1-кс/752/1254/20.
Всі три клопотання по суті не розглядалися із-за наявності заяви про відвід судді, а, отже, вирішення цих спорів затягнеться у часі не раніше, ніж до вірішення питання про відвід Шкірая М.І.
Після нещодавнього гучного інциденту з участю цього ж служителя Феміди,  відзнятого нашим колегою Сергієм Новіковим, єдиною метою присутності журналістів наразі було перевірити чи є тенденцією з боку названого судді неповага до представників ЗМІ, перешкоджання журналістській діяльності та провокація скандалів.
Нагадаємо, що згаданий інцидент закінчився викликом швидкої допомоги та мікроінсультом, як стверджує пан суддя.
Однак, цього разу пан Шкірай поводився дуже чемно, толерантно, дозволив журналістам спокійно та якісно працювати та наглядати за здійсненням правосуддя на всіх трьох засіданнях. Отже, швидка не знадобилася.
Команда медійного проекту “Наша версія” і надалі спостерігатеме за діяльностю працівників Голосіївського районного суду міста Києва та інформуватиме суспільство про перебіг гучних процесів з проявами ознак корупції.

Бюро журналістських розслідувань “Наша версія

Sharing is caring!

Send a Comment