ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ДЕПУТАТУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОЛЕНІ ЄСКІНІЙ

Шановна редакція газети «Наша версія»!

 Я, директор Компанії «Джуліана Файненс С.А.» Айрен Яресько, звертаюся до вас з великим проханням опублікувати на сайті і сторінках газети «Наша версія» відкритий лист одному з найактивніших і дієвіших депутатів Київської міської ради пані Олені Єскіній (після перегляду в Ютубі цього відео – «Олена Єскіна про незаконні забудові в Києві 11.11.2014» https://www.youtube.com/watch?v=teRs5s65cCc – я вже не сумнівався до кого звертатися) із закликом про допомогу відновити законність і справедливість, попранні всім попереднім керівництвом столиці України, а також правоохоронних і судових структур.

За Вашим запитом, ми з радістю надамо будь-яку додаткову інформацію стосовно зазначеного вище питання (контактна інформація: 01030, м. Київ, поштова скринька № 250).

спуск-2

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ДЕПУТАТУ КИЇВРАДИ ОЛЕНІ ЄСКІНІЙ

JULIANA FINANCE S.A.

P.O. Box 3175, ROAD TOWN, TORTOLA, British Virgin Islands,

at the offices of ALEMAN, CORDERO, GALINDO J LEE TRUST (BVI) LIMITED

registration No 661660

Шановна Олено Олександрівно!

Враховуючи Вашу активну позицію в сфері захисту і збереження історико?архітектурної та культурної спадщини міста Києва, що втілилось у численних випадках зупинення незаконних забудов та повернення киянам протиправно відчужених земельних ділянок, впевнені, що Ви не можете пройти осторонь кричущого порушення закону, що відбувається в самому серці Києва – на Андріївському узвозі.

Відповідно до свого рішення № 151/3615 від 06.10.2005 на підставі договору оренди земельної ділянки, укладеного 12.04.2006, Київська міська рада передала в оренду терміном на 15 років земельну ділянку площею 1985 кв.м, розташовану за адресою: Андріївський узвіз, 14-16, для будівництва, експлуатації та обслуговування готельного комплексу з закладами громадського харчування та паркінгом для легкового автотранспорту. Орендарем за вказаним договором виступило Приватне підприємство «Маркон».

Незважаючи на своє зобов’язання завершити забудову земельної ділянки протягом 3 років с моменту державної реєстрації договору (п. 8.4.), ПП «Маркон» зволікало з її використанням аж до липня 2012 року. Втім, і навіть після шести років халатної бездіяльності все, на що спромігся орендар, це провести варварську вирубку дерев на схилах знакового для киян місця – Замкової гори. На цьому «освоєння» земельної ділянки закінчилось! (Варто зазначити, що договором оренди (п. 11.4.) передбачено право Київської міської ради розірвати договір в односторонньому порядку, у випадку порушення орендарем строків забудови земельної ділянки.)

Як наслідок, замість панорами легендарної вулиці, що відтворює цілу епоху в житті славетного міста – столиці України, мешканці Києва та його гості вже котрий рік поспіль бачать огидний будівельний паркан, за яким нічого не відбувається.

Компанія «Джуліана Файненс С.А.» (юридична особа за законодавством Британських Віргінських Островів (реєстраційний номер 661660), адреса: п/с 3175, Роад Таун, Тортола, Британські Віргінські Острови, офіс Амелан, Кордеро, Галіндо і Лі Траст (БВО) Лімітед) є власником нежилої будівлі – кафе, загальною площею 232,7 кв.м, розташованої за адресою: Андріївський узвіз, 14/16. Право власності на зазначену будівлю зареєстроване Київським міським бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна із внесенням запису в реєстрову книгу № 118П-140 за реєстровим номером 7367-П, реєстраційне посвідчення № 025302, на підставі договору купівлі-продажу, посвідченого приватним нотаріусом Київського міськнотокругу С.В. Позняковою 07.10.2005 за номером в реєстрі 4479.

Вказана будівля-кафе була придбана нами в рамках реалізації довгострокових планів компанії по розвитку ресторанного напрямку нашого бізнесу в Україні. На проведення ремонту та оновлення будівлі-кафе в бюджеті компанії були заплановані значні кошти.

Вочевидь, наявність успішного ресторанного бізнесу по сусідству перешкоджала планам орендаря сусідньої ділянки. Наслідком цього стали численні погрози, що зрештою втілились у значному пошкодженні нашої власності – будівлі-кафе.

Необхідно зазначити, що Компанія «Джуліана Файненс С.А.» вжила всіх передбачених законодавством України заходів для відновлення законності та справедливості. Не бачимо сенсу перелічувати тут всі звернення та заяви, які наша компанія подавала в компетентні органи України (ми готові надати відповідну інформацію за Вашим зверненням), адже єдиним наслідком таких звернень стала майже повна зневіра нашої компанії у можливості захисту права власності в Україні.

Як ми зазначали на самому початку нашого звернення, Ваша діяльність є взірцем того, як має діяти влада та представники органів місцевого самоврядування, відстоюючи закон та права місцевої громади. Тож сподіваємось, що і в цьому випадку Ви станете на захист громади, адже закон на стороні киян!

З повагою, 

директор Компанії «Джуліана Файненс С.А.»   

Айрен Яресько

Sharing is caring!

Send a Comment